| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-31K/14/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Layla Medical, v.o.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50840843 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10 , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | BANKRUPTCY LIQUIDATION, k.s. (S1514) |
| IČO správcu: | 45948496 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 4.5.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Layla Medical, v.o.s. |
| IČO: | 50840843 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10 , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1094188 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-31K/14/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-31K/14/2023 S1514 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Spoločnosť BANKRUPTCY LIQUIDATION k.s., so sídlom kancelárie Špitálska 10, 811 08 Bratislava IČO 45 948 496 ako správca dlžníka Layla Medical, v.o.s. IČO 50840843, Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, týmto vyhlasuje 1. kolo ponukového konania na predaj/postúpenie nasledovnej súpisovej zložky majetku všeobecnej podstaty: - nevyplatený zostatok z pokladne právneho predchodcu úpadcu Layla Medical s.r.o., IČO: 50 840 843, podľa koncového stavu Hlavnej knihy za r. 2022, ktorý nebol Dlžníkom vyplatený pri prevode obchodného podielu – Dlžník pohľadávky MUDr. Július Kazimír, Narcisova 14, Bratislava (bývalý konateľ a spoločník právneho predchodcu úpadcu Layla Medical, s.r.o., IČO: 50 840 843), toho času nebohý, pohľadávka v neuhradenej časti 2 200 Eur prihlásená do dedičského konania 14D/407/2023 (Dnot 80/2023), podľa informácie notára Mgr. Jany Borovičkovej zo dňa 16.4.2026 je dedičstvo podľa doposiaľ zisteného majetku a dlhov poručiteľa predĺžené a nie je ukončené. Podmienky účasti na 1. kole ponukového konania: 1. Záujemcovia môžu predkladať ponuky na adresu kancelárie správcu Bankruptcy Liquidation k.s., Špitálske 10, 811 08 Bratislava v neporušenej zalepenej obálke s výrazným označením „Ponukové konanie – Layla Medical – neotvárať“ v lehote do 10 dní odo dňa zverejnenia tohto ponukového konania v REPLIK-u alebo elektronicky prostredníctvom portálu www.slovensko.sk s uvedením predmetu „Ponukové konanie – Layla Medical – neotvárať“. 2. Každý záujemca je povinný zložiť v prospech bankového účtu SK90 0200 0000 0038 9598 9553 zálohu vo výške 100% ponúkanej kúpnej ceny a ako variabilný symbol uviesť 31142023. Záloha vo výške 100% ponúkanej ceny musí byť pripísaná v prospech uvedeného účtu najneskôr v lehote na predkladanie ponúk. 3. Ponuka musí obsahovať: v prípade fyzickej osoby - meno, priezvisko, rodné priezvisko, dátum narodenia, rodné číslo, trvalé bydlisko a v prípade právnickej osoby obchodné meno, IČO, sídlo a meno oprávnenej za právnickú osobu konať. 4. Ponuka musí ďalej obsahovať číslo bankového účtu záujemcu, na ktorý bude vrátená záloha v prípade, ak bude záujemca neúspešný. 5. Každá ponuka musí byť podpísaná oprávnenou osobou. 6. Prihliada sa iba na tie ponuky, kde bola záloha na celú ponúknutú kúpnu cenu v plnom rozsahu zložená záujemcom na účet správcu. Rozhoduje vždy najvyššia ponúknutá kúpna cena. Ak viacerí záujemcovia ponúknu rovnaké plnenie, rozhodne žreb správcu. 7. Všetky náklady spojené s prevzatím/prepísaním majetku znáša záujemca. Ďalšie informácie k ponukovému konaniu a k ponúkanému majetku je možné získať na tel.č. 0949 624 475 alebo emailom blspravca@gmail.com. V Bratislave 24.04.2026 |
|