| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 20K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Electro expert, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36262803 |
| Adresa dlžníka: | Galantská cesta 5855/22, 92901 Dunajská Streda, SVK |
| Sudca: | JUDr. Veronika Židek |
| Správca: | Šefčíková (S1226) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 18.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 4.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Electro expert, s.r.o. |
| IČO: | 36262803 |
| Adresa: | Galantská cesta 5855/22, 92901 Dunajská Streda |
| ID oznamu: | 1094143 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 20K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 20K/9/2025 S1226 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| V konkurznej veci úpadcu Electro expert, s.r.o., so sídlom Galantská cesta 5855/22, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 36 262 803, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, vložka č.: 15109/T, podľa § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, správca týmto zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 22.06.2026 o 10:00 hod. s miestom konania: kancelária správcu Ing. Miriam Šefčíková, PhD., so sídlom kancelárie: Podjavorinskej 37/1, 917 01 Trnava. Program I. schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Voľba veriteľského výboru 3. Rozhodovanie podľa § 36 ods. 1 ZKR o výmene správcu 4. Záver |
|