| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/9/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Helske Europe, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47607611 |
| Adresa dlžníka: | Novoveská cesta 2848/40, 054 01 Levoča, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Administrateur Judiciaire - Konkursverwalter Manik (S1323) |
| IČO správcu: | 44653981 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.4.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 20.8.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Mária Grečková |
| Dátum narodenia: | 5.11.1975 |
| Adresa: | Javorová510/10 , 05314 Spišský Štvrtok |
| ID oznamu: | 1094123 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/9/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/9/2022 S1323 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| -. hmotný investičný majetok a dlhodobý hmotný investičný majetok á 758 817,07 eur - pohľadávka na zaplatenie zmluvnej pokuty podľa § 11 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. voči konateľovi Liborovi Stybrovi, Avenue Charles de Gaulle 163, 922 00 Neuilly sur Seine, Francúzsko a Matejovi Rusňákovi, F. Urbánka 20/B, 052 01 Spišská Nová Ves á 12 500,- eur V Košiciach, dňa 22. 4. 2026 JUDr. PhDr. Rudolf Manik, PhD., MBA, MHA – komplementár |
|