| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45928657 |
| Adresa dlžníka: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Dátum začatia konania: | 22.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 3.12.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | DLPHARM, s.r.o. |
| IČO: | 45928657 |
| Adresa: | Jabloňová 29, 97405 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1073300 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/18/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 24.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/18/2024 S2082 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca konkurznej podstaty, Origon Recovery Solutions, k.s., so sídlom správcovskej kancelárie Pod Urpínom923/5, 974 01 Banská Bystrica, zn. správcu S2082, týmto vylučuje nasledovný majetok zo súpisu všeobecnej podstaty zverejnenom v Obchodnom vestníku č. 24/2025 dňa 05.02.2025 (ďalej „Súpis majetku“), a to na základe súhlasu s vylúčením majetku udelenom správcovi príslušným orgánom, Okresným súdom Banská Bystrica uznesením zo dňa 11.12.2025, sp. zn. 2K/18/2024, zverejnenom v Insolvenčnom registri dňa 11.12.2025: Pohľadávky: Č. súpisovej zložky Identifikácia dlžníka Celková suma Istina Príslušenstvo Právny dôvod vzniku Súpisová hodnota Deň zapísania majetku Dôvod zapísania majetku Označenie dlžníka Bydlisko / Sídlo Dátum narodenia / IČO 4. Nellex s.r.o. Janka Kráľa 3, Nové Zámky 940 02 46 622 926 2,72 € 2,72 € 0,-€ FA č. 1019006 2,72 € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR 6. GERDA Slovakia s. r. o. Mlynské Nivy 77, Bratislava 821 05 46 090 185 2.040,- € 2.040,- € 0,-€ Preddavok 200100 2.040,- € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR a to z dôvodu, že pohľadávky zapísané v Súpise majetku pod por. č. 4 a 6. sú premlčané a Hnuteľné veci: Č. súpisovej zložky Popis Približný rok výroby Stav opotrebovanosti Miesto, kde sa vec nachádza Súpisová hodnota Deň zapísania majetku Dôvod zapísania majetku 7. Server Intel Cored2 Duo Neznámy Neznámy Neznáme 1.393,- € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR 8. Počítačová sieť Neznámy Neznámy Neznáme 1.796,42 € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR 11. COVIMECTIN 12MGX4 TBL (lieky) Evidenčné číslo: MD676 Neznámy Neznámy Zvolenská cesta 23, Banská Bystrica 903,06 € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR a to z dôvodu, že hnuteľné veci zapísané v Súpise majetku pod por. č. 7. a 8. sa stali nespeňažiteľnými vzhľadom k tomu, že boli zlikvidované v roku 2021 a hnuteľná vec zapísaná v Súpise majetku pod por. č. 11. sa stala nespeňažiteľnou, vzhľadom k tomu, že bola zlikvidovaná z dôvodu dátumu exspirácie 30.04.2025 a Iná majetková hodnota: Č. súpisovej zložky Popis Verejný register, v ktorom sa eviduje Súpisová hodnota Deň zapísania majetku Dôvod zapísania majetku 12. WinLSS obchodno-skladová evidencia - 2.440,- € 30.01.2025 § 67 ods. 1 písm. a) ZKR a to z dôvodu, že iná majetková hodnota zapísaná v Súpise majetku pod por. č. 12. sa stala nespeňažiteľnou vzhľadom k tomu, že bola zlikvidovaná v roku 2021 spoločne s hardvérom, na ktorom bola prevádzkovaná. |
|