| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MK-group s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51885824 |
| Adresa dlžníka: | Mokraďská 596/46, 02601 Dolný Kubín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | Ďurmanová (S1446) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 20.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MK-group s.r.o. |
| IČO: | 51885824 |
| Adresa: | Mokraďská 596/46, 02601 Dolný Kubín |
| ID oznamu: | 1094040 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/2/2025 S1446 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Vo veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: MK-group s.r.o., IČO: 51885824, so sídlom Mokraďská 596/46, 026 01 Dolný Kubín, v súlade s ust. § 106h v spojení s § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov správca dlžníka JUDr. Ing. Gabriela Ďurmanová, so sídlom kancelárie Predmestská 8537/2B, 010 01 Žilina, oznamuje, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu a z tohto dôvodu konkurz sa končí. Zverejnením tohto oznámenia sa konkurz zrušuje. Zrušením konkurzu zaniká funkcia správcu a zástupcu veriteľov. Zanikajú tiež účinky konkurzu. Platnosť a účinnosť úkonov vykonávaných počas konkurzu tým nie je dotknutá. V Žiline, dňa 22.04.2026 JUDr. Ing. Gabriela Ďurmanová, správca |
|