| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGRO - PODHORIE, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44328354 |
| Adresa dlžníka: | 174, 01318 Podhorie, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | JUDr. Mária Hanuliaková (S1999) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Obec Lietava |
| IČO: | 00321427 |
| Adresa: | /146, 01318 Lietava |
| ID oznamu: | 1094032 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/5/2025 S1999 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |