| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MK-group s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51885824 |
| Adresa dlžníka: | Mokraďská 596/46, 02601 Dolný Kubín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | Ďurmanová (S1446) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 20.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MK-group s.r.o. |
| IČO: | 51885824 |
| Adresa: | Mokraďská 596/46, 02601 Dolný Kubín |
| ID oznamu: | 1094024 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/2/2025 S1446 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |