| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/30/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RADO STAV SLOVAKIA spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50544349 |
| Adresa dlžníka: | Novozámocká 845/174, 949 05 Nitra, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 29.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 8.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | RADO STAV SLOVAKIA spol. s r.o. |
| IČO: | 50544349 |
| Adresa: | Novozámocká 845/174, 949 05 Nitra |
| ID oznamu: | 1094001 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/30/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/30/2024 S2009 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznámenie o ponukovom konaní UBC 2020, k. s., so sídlom kancelárie Hlavné námestie 831/9, 940 02 Nové Zámky, značka správcu: S2009, ako správca konkurznej podstaty úpadcu (ďalej ako „Správca“): RADO STAV SLOVAKIA spol. s r.o., so sídlom Novozámocká 845/174, 949 05 Nitra, IČO: 50 544 349 zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 42661/N (ďalej len ako „Úpadca“), týmto v zmysle § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZKR“) vyhlasuje II. kolo verejného ponukového konania na speňaženie: - majetku Úpadcu patriaceho do všeobecnej konkurznej podstaty, - majetku Úpadcu patriaceho do oddelenej konkurznej podstaty zabezpečeného veriteľa Porsche Finance Slovakia s. r. o., so sídlom: Digital Park II Einsteinova 3754/23, 851 01 Petržalka a - majetku Úpadcu patriaceho do oddelenej konkurznej podstaty zabezpečeného veriteľa UniCredit Leasing Slovakia, a.s., so sídlom: Šancová 1/A, 814 99 Bratislava, IČO: 35 730 978. Verejné ponukové konanie bude prebiehať formou online aukcie. Bližšie informácie sú obsiahnuté v dokumentoch priložených k tomuto oznamu. S úctou UBC 2020, k.s. správca úpadcu |
|