| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIRIMEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43895123 |
| Adresa dlžníka: | 149, 06741 Chlmec, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Oravcová (S964) |
| IČO správcu: | 36166723 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Phylissites Agrotrading s. r. o. |
| IČO: | 54892881 |
| Adresa: | Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1093992 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/22/2025 S964 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| JUDr. Jaroslava Oravcová, správca dlžníka : MIRIMEX, s.r.o. so sídlom 067 41 Chlmec 149, ČO: 43 895 123 , týmto v súlade s ust. §76 a § 77 ZKR zverejňuje opravu v súpise majetku všeobecnej podstaty zverejnenom v insolvenčnom registri dňa 23.04.2026: Oprava súpisu majetku všeobecnej podstaty a to poradové č. zl. č. 1 a poradové č. zl. 5 v časti rok výroby, správne má znieť : Poradové číslo zložky:1 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné motorové vozidlo značky MITSUBISHI L200 K50T/-/- Identifikačné údaje: EČV: HE450CE VIN číslo: MMBJNK7400YD004343 Rok výroby: 2000 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, vybitá batéria, opotrebované dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1200,00€ ;odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky:5 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné vozidlo- RENAULT PREMIUM R 420.26 SPB 6X2 940-40 22C RN26/-/- Identifikačné údaje: EČV: HE360CK VIN číslo: VF622CVA000102940, Rok výroby: 2002 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, vybitá batéria, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1200,00€; odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Vo Vranove n.T., dňa 23.04.2026 JUDr. Jaroslava Oravcová, správca |
|