| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 1K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Vetro-plus, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36410896 |
| Adresa dlžníka: | Hviezdoslavova 33, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Dátum začatia konania: | 11.3.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 25.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s. |
| IČO: | 36865265 |
| Adresa: | Šoltésovej 2 , 81108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093945 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/2/2025 S1436 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| I R KONKUZRY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Žilinský kraj: Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sr, vložka č. 841/B a v zozname správcov Ministerstva spravodlivosti SR pod č. S 1436 ako správca úpadcu Vetro - plus, s. r. o., so sídlom Hviezdoslavova 33, 010 01 Žilina, IČO:36 410 896, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina oddiel: Sro, vložka č. 14138/L (ďalej len ,,Úpadca"), týmto zverejňuje oznámenie o aktualizácii súpisu všeobecnej podstaty nezabezpečených veriteľov Úpadcu. Predmetné oznámenie je pripojené ako príloha. | |