| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIRIMEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43895123 |
| Adresa dlžníka: | 149, 06741 Chlmec, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Oravcová (S964) |
| IČO správcu: | 36166723 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Phylissites Agrotrading s. r. o. |
| IČO: | 54892881 |
| Adresa: | Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1093916 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 23.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/22/2025 S964 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| JUDr. Jaroslava Oravcová, správca dlžníka : MIRIMEX, s.r.o. so sídlom 067 41 Chlmec 149, ČO: 43 895 123 , týmto v súlade s ust. §76 a § 77 ZKR vyhotovil súpis majetku všeobecnej podstaty : Poradové číslo zložky:1 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné motorové vozidlo značky MITSUBISHI L200 K50T/-/- Identifikačné údaje: EČV: HE450CE VIN číslo: MMBJNK7400YD004343 Rok výroby: 2020 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, vybitá batéria, opotrebované dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1200,00€ ;odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky:2 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné vozidlo – Ťahač návesu IVECO Stralis, VIN : KRX009160036,EČV: HE772CG Identifikačné údaje: EČV: HE772CG VIN číslo: KRX009160036, Rok výroby: 2010 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, vybitá batéria, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1500,00€;odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky:3 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Náves nákladný špeciálny SWARCMULLER TSL TSL/3/E Identifikačné údaje: EČV: HE502YE VIN číslo: W09X89335RHS09000 Rok výroby: 1994 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 2000,00€; odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky:4 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné vozidlo – RENAULT MASTER , MA/FM9T/MYB33063J3T0 Identifikačné údaje: EČV: HE996CK VIN číslo: VF1MA 000258585346 Rok výroby: 2017 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, opotrebované, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1200,00€ ; odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky:5 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Nákladné vozidlo- RENAULT PREMIUM R 420.26 SPB 6X2 940-40 22C RN26/-/- Identifikačné údaje: EČV: HE360CK VIN číslo: VF622CVA000102940, Rok výroby: 2017 Stav vozidla: dlhodobo nejazdené, vybitá batéria, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 1200,00€; odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Poradové číslo zložky: 6 Typ súpisovej zložky: Hnuteľná vec – motorové vozidlo Popis majetku: Osobné motorové vozidlo SEAT IBIZA 6L/AZQ/5D/SG Identifikačné údaje: EČV: HE319CK VIN číslo: VSSZZ6L5R085173 Rok výroby: 2005 Stav vozidla: nepojazdné, značne poškodenie, dočasne vyradenie vozidla z evidencie Súpisová hodnota: 150,00€ ; odhadom správcu Dôvod zapísania: Majetok vo vlastníctve úpadcu ku dňu vyhlásenia konkurzu. Deň zapísania : 13.04.2026 Vo Vranove n.T., dňa 23.04.2026 JUDr. Jaroslava Oravcová, správca |
|