| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TNN Group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50453947 |
| Adresa dlžníka: | Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | JUDr. Katarína Gajdošová (S2050) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 26.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SHELL Slovakia, s.r.o. |
| IČO: | 31361081 |
| Adresa: | Einsteinova 23, 85101 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093837 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/22/2025 S2050 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Katarína Gajdošová, správca úpadcu: TNN Group s.r.o., so sídlom Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, IČO: 50 453 947, sp. zn.: 32K/22/2025, týmto v súlade s ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“) zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 18.06.2026 o 10:00 hod. v priestoroch budovy MEDIAHAUS Nitra, v zasadacej miestnosti, Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra. Program schôdze veriteľ: 1. Otvorenie schôdze. 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania. 3. Voľba veriteľského výboru podľa ust. § 37 ZKR. 4. Rozhodovanie o výmene správcu podľa ust. § 36 ZKR. 5. Záver. Prezentácia veriteľov sa začne o 09:45 hod. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby výpis z obchodného registra nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc alebo poverenie na zastupovanie a doklad totožnosti. Správca súčasne zvoláva prvé zasadnutie veriteľského výboru v zmysle ust. § 38 ods. 1 ZKR, ktoré sa uskutoční bezodkladne po ukončení prvej schôdze veriteľov. V Nitre, dňa 22.04.2026 JUDr. Katarína Gajdošová, správca |
|