| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35744413 |
| Adresa dlžníka: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | iTRUSTee Recovery, k.s. (S1697) |
| IČO správcu: | 47254149 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 14.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO: | 35744413 |
| Adresa: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093836 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/6/2026 S1697 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| iTRUSTee Recovery, k.s., správca dlžníka NSU s. r. o. (pôvodne: ELT servis, s. r. o.), so sídlom: Rožňavská 1, 831 04 Bratislava, IČO: 35 744 4, týmto v zmysle ust. § 32 ods. 7 až 11 a § 32 ods. 19 až 21 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov (ďalej len "ZKR") zverejňuje číslo bankového účtu, na ktorý môžu veritelia skladať kauciu pre popretie prihlásených pohľadávok. Predmetný účet je vedený v Československá obchodná banka,a.s., IBAN: SK29 7500 0000 0040 2743 5838. V zmysle § 32 ods. 6 v spojení s § 32 ods. 19 ZKR popretie pohľadávky veriteľom je účinné, ak: a) bolo podané u správcu spôsobom ustanoveným ZKR, a; b) na účet správcu v banke alebo v pobočke zahraničnej banky bol zložený preddavok na trovy konania vo výške dvoch percent zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, preddavok na trovy konania vo výške dvoch percent zo sumy, v ktorej bola pohľadávka popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur; k sume preddavku je potrebné pri prevode do poznámky uviesť ako variabilný symbol číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok. Poučenie: Povinnosť zložiť preddavok nemá subjekt verejnej správy podľa § 3 ods. 1 zákona č. 523/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Podmienkou podania návrhu na určenie popretej pohľadávky, ak ide o popretie pohľadávky iba veriteľom, je riadne a včasné zloženie preddavku na trovy konania vo výške podľa § 32 ods. 19 ZKR. Ak navrhovateľ zloženie preddavku nepreukáže, súd konanie zastaví. Preddavok možno zložiť len do uplynutia lehoty na popretie pohľadávky, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnená samostatnou prihláškou, musí byť zložený samostatný preddavok. Z preddavkov sa hradia trovy konania podľa rozhodnutia súdu; v rozhodnutí súd určí, ktoré trovy sa hradia z preddavku a nespotrebovanú časť preddavku správca vráti zložiteľovi. iTRUSTee Recovery, k.s., správca |
|