| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-2K/26/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Super Pek a.s., v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35789115 |
| Adresa dlžníka: | Budatínska 36, 85105 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | JUDr. Michaela Pernišová Eckertová (S2096) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 13.8.2009 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Super Pek a.s., v konkurze |
| IČO: | 35789115 |
| Adresa: | Budatínska 36, 85105 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093805 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-2K/26/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-2K/26/2009 S2096 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. Michaela Pernišová Eckertová, so sídlom kancelárie Zelená 2, 811 01 Bratislava, zn. správcu: S2096, správca úpadcu Super Pek a.s., so sídlom Budatínska 36, 851 05 Bratislava, IČO: 35 789 115, týmto na základe ust. § 8 ods. 4 zákona č. 8/2005 Z. z. o správcoch oznamuje, že do správcovského spisu možno nahliadať v kancelárii správcu JUDr. Michaela Pernišová Eckertová, na adrese Zelená 2, 811 01 Bratislava, v pracovných dňoch v pondelok až piatok, v úradných hodinách od 10:00 hod. do 12:00 hod. a od 13:00 hod. do 15:00 hod. Žiadosti o nahliadanie do správcovského spisu je možné podať písomne na adresu kancelárie správcu, do elektronickej schránky správcu, na e-mailovej adrese: pernisova.michaela@gmail.com alebo telefonicky na tel. č. +421 902 173 717. V Bratislave, dňa 22.04.2026 JUDr. Michaela Pernišová Eckertová, správca |
|