| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/45/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MOOPS, s.r.o., v ilikvidácii |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35862661 |
| Adresa dlžníka: | Turčianska 31 A, 82109 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.12.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 17.2.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MOOPS, s.r.o., v ilikvidácii |
| IČO: | 35862661 |
| Adresa: | Turčianska 31 A, 82109 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093751 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/45/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/45/2015 S1755 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| Ako ustanovený SKP úpadcu MOOPS, s.r.o. v likvidácii, IČO: 35 862 661, so sídlom Turčianska 31 A, 821 09 Bratislava, konkurz vedený na MS Bratislava III pod sp. zn.: B1-6K/45/2015 (ďalej len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare) týmto zverejňujeme návrh konečného rozvrhu zo všeobecnej podstaty (pre nezabezpečených veriteľov), ktorý pozostáva z textovej časti a rozvrhovej časti rozdelenej do 3 príloh. Zdvorilo Vás žiadame konkurzný súd o schválenie predkladaného konečného rozvrhu do 30 dní odo dňa zverejnenia návrhu tohto konečného rozvrhu v Insolvenčnom registri IS REPLIK. Iný rozvrh v konkurze zostavený nebol. S pozdravom, LEGATOs Recovery k.s. |
|