| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 31K/29/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | František Lenthár |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 7.8.1964 |
| Adresa dlžníka: | Krásnohorská 3029/1, 85101 Bratislava-Petržalka, SVK |
| Sudca: | JUDr. Slávka Garančovská |
| Správca: | P/J/L k.s. (S1836) |
| IČO správcu: | 50715054 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.11.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | František Lenthár |
| Dátum narodenia: | 7.8.1964 |
| Adresa: | Krásnohorská 3029/1, 85101 Bratislava-Petržalka |
| ID oznamu: | 1093700 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/29/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/29/2010 S1836 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_ROZVRHU_VYTAZKU_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| A) VŠEOBECNÁ ČASŤ: 1. Uznesením Okresného súdu Košice I., sp. zn. 31K/29/2010 zo dňa 16.12.2020 („Uznesenie“) súd vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Ing. František Lenthár, narodený: 07.08.1964, bytom: Tr. SNP č. 55, 040 11 Košice, ustanovil za správcu podstaty : P/J/L k. s., so sídlom kancelárie Hviezdoslavova 1018, 075 01 Trebišov, zn. správcu S 1836. 2. Počas plynutia základnej prihlasovacej lehoty si zabezpečený veriteľ prihlásil do konkurzu nasledovnú pohľadávku : Poradové č. Veriteľ Doručenie prihlášky Výška pohľadávky Popretie/ uznanie 10. Tatra banka, a.s. 10.08.2010 156 880,69 € Celá uznaná 3. Zabezpečený veriteľ bol čiastočne uspokojený vo výške 80.403,73 € na základe schváleného Rozvrhu výťažku z oddelenej konkurznej podstaty zo dňa 16.02.2012, ktorý zabezpečený veriteľ odsúhlasil Schválením rozvrhu výťažku zo dňa 07.03.2012. Po uvedenom čiastočnom uspokojení zostala pohľadávka zabezpečeného veriteľa naďalej neuhradená vo výške 76.476,96 €. 4. V rámci oddelenej podstaty ostal po čiastočnom uspokojení zabezpečeného veriteľa nespeňažený nasledovný majetok, ktorý bol správcom následne speňažený vo verejnom ponukovom konaní na základe predchádzajúceho súhlasu zabezpečeného veriteľa: Súpisné číslo Na pozemku parcelné číslo Popis stavby Číslo LV Kat. územie/ obec/ okres/ štát Podiel vlastníka 118 12003/3 Garáž 1877 Nové Mesto/ BA-m.č. NOVÉ MESTO/ Bratislava III 1/1 (ďalej len ako „majetok úpadcu“) B) ROZVRHOVÁ ČASŤ: 1. Majetok úpadcu bol speňažený za sumu vo výške 16.643,- EUR (slovom šestnásťtisícšesťstoštyridsaťtri eur). 2. Proti oddelenej podstate zabezpečeného veriteľa správca priradil pohľadávky vo výške 2259,74 €. Špecifikácia pohľadávok proti oddelenej podstate je obsiahnutá v prílohe č. 1 k tomuto rozvrhu z oddelenej podstaty. 3. Po odpočítaní pohľadávok proti oddelenej podstate správca zistil, že čistý výťažok majetku tvoriaceho oddelenú podstatu zabezpečeného veriteľa predstavuje sumu 14.383,26 €. Túto sumu následne rozvrhol Veriteľovi na uspokojenie jeho zabezpečenej pohľadávky zapísanej v zozname pohľadávok, prihlásenej a zistenej vo výške 156.880,69 €. C) ZÁVER 1. So zreteľom na uvedené skutočnosti a vzhľadom na ustanovenie § 97 ZKR si dovoľujeme požiadať Vás o schválenie predloženého čiastkového rozvrhu výťažku, prípadne o podanie odôvodnených námietok voči nemu, a to v písomnej forme na adresu správcovskej kancelárie v lehote 15 dní od zverejnenia konečného rozvrhu výťažku v Obchodnom vestníku. |
|