| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKOCEL, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36445461 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | Pospíšil Partners, k. s. (S1267) |
| IČO správcu: | 44342004 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 1.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Pavol Halas |
| Dátum narodenia: | 22.6.1967 |
| Adresa: | Sídlisko 1.mája 59/43, 09301 Vranov nad Topľou |
| ID oznamu: | 1093694 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 43K/22/2024 S1267 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca po predchádzajúcom súhlase príslušného orgánu vylučuje zo súpisu konkurznej podstaty nasledovný majetok: Hydraulický bager LIEBHERR LH 50, inventárne číslo 311240 Dieselgenerátor DE 150 SA, inventárne číslo 311253 Dieselgenerátor DE 250 SA, inventárne číslo 311254 Vysokozdvižný vozík čelný YALE CPCD25T8, inventárne číslo 311306. Bratislava 22.4.2026 Pospíšil Partners, k.s. |
|