| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/58/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Vision7, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51328020 |
| Adresa dlžníka: | Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Benko (S1478) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 30.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Marek Benko |
| IČO: | 42179505 |
| Adresa: | Ružová 4/4606, 90301 Senec |
| ID oznamu: | 1093636 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/58/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/58/2025 S1478 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Z Á P I S N I C A zo schôdze veriteľov vo veci konkurzu na majetok úpadcu Vision7, s.r.o. Spis. značka súdneho spisu: 22K/58/2025 Spis. značka správcovského spisu: 22K/58/2025 S1478 Úpadca: Vision7, s.r.o. IČO: 51 328 020 Sídlo: Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača Dátum a čas konania schôdze: 17.04.2026 o 13:30 hod. Miesto konania schôdze: Záhradnícka 46, 821 08 Bratislava Správca/predseda schôdze: JUDr. Marek Benko LL.M. Zapisovateľ: JUDr. RNDr. Silvia Prachová Prítomní: Predseda schôdze: JUDr. Marek Benko LL.M., správca - Zapisovateľ: JUDr. RNDr. Silvia Prachová - Veritelia: nikto prítomný Program schôdze: 1. Prezentácia, otvorenie 2. Informácia správcu o priebehu a stave konkurzného konania 3. Rozhodovanie o výmene správcu podľa ust. § 36 ZKR 4. Voľba veriteľského výboru 5. Rôzne 6. Záver Priebeh schôdze veriteľov: 1. Prezentácia, otvorenie Schôdzu veriteľov otvoril o 13:30 hod. správca, JUDr. Marek Benko LL.M., ktorý skonštatoval, že nie je prítomný žiaden veriteľ oprávnený na schôdzi veriteľov hlasovať a schôdza veriteľov nie je uznášaniaschopná, a to vzhľadom na prítomnosť aspoň jedného veriteľa oprávneného na schôdzi veriteľov hlasovať v zmysle ust. § 35 ods. 3 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“). Schôdza veriteľov nebola uznášaniaschopná, nebolo preto možné rozhodovať o výmene správcu ani voliť veriteľský výbor, resp. rozhodovať o akomkoľvek bode programu prvej schôdze veriteľov. 2. Záver O priebehu tejto schôdze veriteľov správca spíše zápisnicu, ktorá bude obsahom správcovského spisu, do ktorej môžu veritelia nahliadať v kancelárii správcu a za úhradu vecných nákladov im bude vydaný aj odpis tejto zápisnice. Zápisnica bude obsahovať zoznam prítomných veriteľov, opis priebehu schôdze veriteľov, znenia uznesení prijatých schôdzou veriteľov spolu s výsledkami hlasovania, námietky uplatnené proti týmto uzneseniam z dôvodu ich rozporu so zákonom a podpis predsedu schôdze veriteľov. Odpis zápisnice správca najneskôr nasledujúci pracovný deň po konaní schôdze veriteľov doručí súdu. Zasadnutie schôdze veriteľov bolo ukončené o 13:40 hod. JUDr. Marek Benko, LL.M. správca |
|