| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/6/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TOP Recycling s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50775740 |
| Adresa dlžníka: | Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 28.6.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | TOP Recycling s.r.o. |
| IČO: | 50775740 |
| Adresa: | Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany |
| ID oznamu: | 1093590 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/6/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/6/2023 S2009 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate a o zámere zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty Uznesením Okresného súdu Nitra sp. zn. 31K/6/2023 zo dňa 8.11.2023 zverejneným v Obchodnom vestníku č. 217/2023 zo dňa 14.11.2023 s účinkami zverejnenia ku dňu 15.11.2023, vo veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: TOP Recycling s.r.o., IČO: 50 775 740, so sídlom Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka číslo: 49773/N súd odvolal z funkcie správcu: Areko Group, k.s., IČO: 47 632 836, so sídlom kancelárie Vrátna 28, 040 01 Košice, značka správcu S1689 a ustanovil do funkcie správcu: UBC 2020, k.s., IČO: 53 151 135, so sídlom kancelárie Tamaškovičova 17, 917 01 Trnava, IČO: 53 151 135, S2009 (ďalej len „Správca“). Správca oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do oddelenej podstaty a zároveň oznamuje svoj zámer zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa Exportno-importná banka Slovenskej republiky, skrátene EXIMBANKA SR, so sídlom Grösslingová 1, 813 50 Bratislava, IČO: 35 722 959 Zoznam pohľadávok proti podstate je k dispozícii v kancelárii správcu. Poučenie: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. V Nových Zámkoch, dňa 21.04.2026 UBC 2020, k.s. správca úpadcu |
|