| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 2K/32/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | HELP plus, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36398748 |
| Adresa dlžníka: | Garbiarska 905/4, 03101 Liptovský Mikuláš, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | JUDr. Tomáš Šufák (S1989) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.12.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 28.2.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Tomáš Šufák |
| IČO: | 53035861 |
| Adresa: | Kubíková 35, 01305 Belá |
| ID oznamu: | 1093578 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/32/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/32/2014 S1989 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| JUDr. Tomáš Šufák, so sídlom kancelárie: Štrková 95/21, 010 01 Žilina, správca konkurznej podstaty úpadcu: HELP plus, s.r.o., so sídlom: Garbiarska 905/4, 031 01 Liptovský Mikuláš, IČO: 36 398 748, sp.zn. správc. spisu: 2K/32/2014/S1989, týmto zverejňujem návrh konečného rozvrhu výťažku (príloha), ktorý bol zverejnený v REPLIK pre účastníkov dňa 19.12.2025. V Žiline dňa 21.04.2026 JUDr. Tomáš Šufák, správca |
|