| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/28/2024 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | impression world spol. s r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44746300 |
| Adresa dlžníka: | Baštová 44, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | insolva, k.s. (S1764) |
| IČO správcu: | 47257172 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 7.8.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | impression world spol. s r. o. |
| IČO: | 44746300 |
| Adresa: | Baštová 44, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1092647 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/28/2024 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 22.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/28/2024 S1764 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Vylúčenie súpisovej zložky - peňažné pohľadávky | |