| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/4/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SMÍCHOVSKÁ PERLA, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44284225 |
| Adresa dlžníka: | Doležalova 15, 82104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Mudrák (S1374) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 21.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Daňový úrad Bratislava |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Ševčenkova 32 , 85000 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093538 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/4/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/4/2026 S1374 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| Správca vyššie uvedeného úpadcu týmto oznamuje číslo bankového účtu, na ktorý veriteľ môže zložiť preddavok na trovy konania podľa § 32 ods. 7 písm. b) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii za účelom popretia pohľadávok, ako aj preddavok na trovy konania podľa § 32 ods. 11 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii za účelom podania návrhu na určenie popretej pohľadávky, ak ide o popretie pohľadávky iba veriteľom: Číslo účtu - IBAN: SK34 8360 5207 0042 0192 6457 Variabilný symbol: číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok Do poznámky: preddavok na trovy konania Výška kaucie: dve percentá zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur. V Bratislave, dňa 21.04.2026 JUDr. Michal Mudrák, správca |
|