| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/4/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SMÍCHOVSKÁ PERLA, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44284225 |
| Adresa dlžníka: | Doležalova 15, 82104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Mudrák (S1374) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 21.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Daňový úrad Bratislava |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Ševčenkova 32 , 85000 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093537 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/4/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/4/2026 S1374 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Správca týmto oznamuje, že do správcovského spisu je možné nahliadnuť v kancelárii správcu na adrese Hurbanovom nám. 1, 811 06 Bratislava v pracovných dňoch v čase 8:30 – 12:30. Pred nahliadnutím je vhodné vopred kontaktovať správcu na t. č. 0907335342 alebo e-mailom mudrak@advokat-spravca.sk. V Bratislave, dňa 21.04.2026 JUDr. Michal Mudrák, správca |
|