| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 88K/6/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RossCo s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45848521 |
| Adresa dlžníka: | Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jana Trnečková |
| Správca: | Gajdošech (S1283) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 19.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | RossCo s.r.o. |
| IČO: | 45848521 |
| Adresa: | Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1093415 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 88K/6/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 88K/6/2025 S1283 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| UDr. Ondrej Gajdošech, správca, sídlo kancelárie: Krmanova 14, 040 01 Košice, zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu S1283, v súlade s § 167q zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej "ZKR") vyhlasuje 1. kolo ponukového konania na predaj majetku dlžníka zaradeného do súpisu všeobecnej podstaty. Zoznam majetku podliehajúceho speňažovaniu predkladám v prílohe tohto oznámenia. Podmienky verejného ponukového konania: 1. Každá súpisová zložka majetku dlžníka sa speňažuje samostatne. 2. Vyhráva ponuka s najvyššou kúpnou cenou. 3. Ponuky je potrebné zasielať na adresu správcovskej kancelárie v zalepených, neotvorených obálkach s nápisom „Verejné ponukové konanie – konkurz RossCo s.r.o. – neotvárať!“. Na podávanie ponúk je určených 10 kalendárnych dní odo dňa nasledujúceho po dni zverejnenia oznamu o ponukovom konaní v Obchodnom vestníku. Otváranie obálok uskutoční správca do 10 pracovných dní od skončenia lehoty na podávanie ponúk. 4. Minimálna hodnota zábezpeky pre ponukové konanie je 100 % z ponúkanej ceny a musí byť pripísaná na konkurzný účet, č. účtu SK46 0900 0000 0051 4613 0572, ktorý je vedený v Slovenskej sporiteľni a.s., záujemcami najneskôr posledný deň lehoty na podávanie ponúk. 5. Ponuka musí byť spracovaná písomne, v slovenskom jazyku a musí obsahovať predmet ponuky, peňažnú sumu ponúkanej kúpnej ceny, identifikačné údaje záujemcu – kupujúceho, spôsob uhradenia kúpnej ceny a písomný a telefonický kontakt na záujemcu – kupujúceho. 6. Záujemca, ktorého ponuka bola správcom vyhodnotená ako víťazná, je povinný uzavrieť kúpnu zmluvu do 5 pracovných dní od vyhodnotenia ponúk správcom. V prípade, ak záujemca neuzatvorí kúpnu zmluvu prepadne uhradená kúpna cena, resp. zábezpeka v prospech podstaty. 7. Záujemca znáša všetky náklady a poplatky súvisiace s uzatvorením kúpnej zmluvy. 8. Správca si vyhradzuje právo verejné ponukové konanie kedykoľvek zrušiť. |
|