| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-4K/38/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | WLC, spol. s r. o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35821906 |
| Adresa dlžníka: | Zámocká 30, 81101 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Kubicová (S272) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 9.1.2010 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BRETOIL, s.r.o. |
| IČO: | |
| Adresa: | A. Wágnera 1780/32 , 98401 Lučenec |
| ID oznamu: | 1093374 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-4K/38/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 21.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-4K/38/2009 S2009 |
| Druh podania: | PRIPISANIE_POZNAMKY_O_SPORNOM_ZAPISE |
| Oznámenie o pripísaní poznámky o spornom zápise UBC 2020, k.s., so sídlom kancelárie Zelinárska 6, 821 08 Bratislava, IČO: 53 151 135, značka správcu S2009, ako správca konkurznej podstaty úpadcu WLC, spol. s.r.o. so sídlom Zámocká 30, 811 01 Bratislava, IČO: 35 821 906, zapísaný v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka číslo: 45327/B (ďalej len ako „Úpadca“) týmto zapisuje v súlade s § 78 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení platnom do 31.12.2011 (ďalej len ako „ZKR“) spornú poznámku k súpisovým položkám zapísaným do Súpisu oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa: iCollect, a.s., so sídlom Zelinárska 662/6, 821 08 Bratislava – mestská časť Ružinov, IČO: 54 482 615 (pôvodný zabezpečený veriteľ Všeobecná úverová banky, a.s.) zverejneného v Obchodnom vestníku č. 59B/2010 zo dňa 26.03.2010; Oprava súpisu zverejnená v OV č. 225/2010 zo dňa 24.11.2010, konkrétne nehnuteľnosti: Súpisova zložka Popis LV kat. úz. Obec Okres Štát pozemok registra "C" parc. č. 2546 druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie o výmere 529 m2 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR pozemok registra "C" parc. č. 2548 druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie o výmere 236 m2 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR pozemok registra "C" parc. č. 2549/1 druh pozemku: záhrada o výmere 564 m2 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR pozemok registra "C" parc. č. 2549/2 druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie o výmere 96 m2 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR pozemok registra "C" parc. č. 2549/3 druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie o výmere 25 m2 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR stavba súp. č. 2548 viacúčelový objekt postavený na pozemku registra "C" 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR parc. č. 2548, druh stavby: Iná budova stavba bez súp. č. hospodárska budova postavená na pozemku registra "C" 1854 Šaľa Šaľa Šaľa SR parc. č. 2549/2, druh stavby: Iná budova Dôvod zápisu poznámky: Správca pristupuje k zapísaniu spornej poznámky v prospech nižšie uvedených osôb z dôvodu predídenia akýmkoľvek pochybnostiam o vlastníckom práve Úpadcu k uvedenému majetku, ktoré vyplýva z údajov v katastrálnom operáte a taktiež z listinných podkladov, ktoré má správca k dispozícií. Osoby, v ktorých prospech sporný zápis smeruje: Montex Servis s.r.o., IČO: 51 225 620, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – mestská časť Rača Insolvia s.r.o., IČO: 57 315 078, Robotnícka 975/17, 927 01 Šaľa NIKOS INVEST s.r.o., IČO: 45 686 840, Komárňanská 3083/2A, 947 01 Hurbanovo SAP4ME s.r.o., IČO: 54 799 881, Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – mestská časť Rača SHERBROOK INVESTMENT LTD., organizačná zložka zahraničnej právnickej osoby, IČO: 45 243 824, Ivánska cesta – AIRCRAFT BUILDING 30/B, 821 04 Bratislava Klub RR o.z., IČO: 56 664 711, Robotnícka 975/17, 927 01 Šaľa Naše Krídla o.z., IČO: 52 032 973, Robotnícka 975/17, 927 01 Šaľa Deň zápisu spornej poznámky: 21.04.2026 V Bratislave 21.04.2026 UBC 2020, k.s. Správca úpadcu |
|