| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 10K/9/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DELITEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46767223 |
| Adresa dlžníka: | Tajovského 5, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.9.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 24.1.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s. |
| IČO: | 36865265 |
| Adresa: | Revolučná 10 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1093225 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 10K/9/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 10K/9/2023 S1436 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., správca ustanovený v konkurznej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: DELITEX, s.r.o., so sídlom Tajovského 5, 010 01 Žilina, IČO: 46 767 223, týmto zverejňuje oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu. Predmetné oznámenie je pripojené ako príloha. | |