| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 31K/8/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ing. Ján Kobich |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 29.5.1934 |
| Adresa dlžníka: | Mníšek nad Hnilcom 137 , 05564 Mníšek nad Hnilcom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Polončák (S1287) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 26.10.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ing. Ján Kobich |
| Dátum narodenia: | 29.5.1934 |
| Adresa: | Mníšek nad Hnilcom 137 , 05564 Mníšek nad Hnilcom |
| ID oznamu: | 1093218 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/8/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/8/2010 S1287 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznam o vyhlásení II. kola ponukového konania na predaj súboru nehnuteľného majetku úpadcu Ing. Ján Kobich, nar. 29.05.1934, bytom 055 64 Mníšek nad Hnilcom, v katastrálnom území Hontianske Tesáre, Dolné Šipice a Vyškovce nad Ipľom, v prílohe. Ing. Milan Polončák, PhD., správca podstaty |
|