| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 31K/8/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ing. Ján Kobich |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 29.5.1934 |
| Adresa dlžníka: | Mníšek nad Hnilcom 137 , 05564 Mníšek nad Hnilcom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Polončák (S1287) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 26.10.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ing. Ján Kobich |
| Dátum narodenia: | 29.5.1934 |
| Adresa: | Mníšek nad Hnilcom 137 , 05564 Mníšek nad Hnilcom |
| ID oznamu: | 1093217 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/8/2010 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/8/2010 S1287 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Vyhodnotenie I. kola ponukového konania Ing. Milan Polončák, PhD., správca podstaty úpadcu Ing. Ján Kobich, nar. 29.05.1934, naposledy bytom Mníšek nad Hnilcom č. 137, 055 64 Mníšek nad Hnilcom, v konkurznom konaní vedenom Mestským súdom Košice pod sp. zn. 31K/8/2010, v súlade s ust. § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“), vykonal v insolvenčnom registri dňa 13.11.2025 zverejnenie I. kola ponukového konania na speňaženie nehnuteľného majetku, ktorý bol zaradený do všeobecnej podstaty úpadcu dlžníka v zmysle oznamu zverejnenom v Obchodnom vestníku č. 194/2024 zo 07.10.2024 (okrem už speňažených spoluvlastníckych podielov úpadcu na LV č. 438, č. 596 a č. 1234, k. ú. Hontianske Tesáre) a v Obchodnom vestníku č. 85/2025 zo 06.05.2025. V stanovenej lehote sa do ponukového konania neprihlásil žiadny záujemca. Na základe uvedeného správca konštatuje, že I. kolo ponukového konania sa skončilo neúspešne. Ing. Milan Polončák, PhD., správca podstaty |
|