| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/18/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Gerry Weber SK s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47562498 |
| Adresa dlžníka: | Einsteinova 24, 85101 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Zahradníková (S1319) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.5.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 3.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Allen Overy Bratislava, s.r.o. |
| IČO: | 35857897 |
| Adresa: | Eurovea Central 1, Pribinova 4, 81109 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093216 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/18/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/18/2025 S1319 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| JUDr. Jarmila Zahradníková, správca, so sídlom kancelárie: Námestie Mateja Korvína 1, 811 07 Bratislava, správca úpadcu: Gerry Weber SK s. r. o. v konkurze, IČO: 47 562 498 so sídlom Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovenská republika oznamuje, že jej bola doručená Prihláška pohľadávky: Slovenská konsolidačná, a.s., IČO: 35 776 005, so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, Slovenská republika po základnej prihlasovacej lehote na prihlasovanie pohľadávok, pričom výška prihlásenej sumy predstavuje 4.909,82 €. JUDr. Jarmila Zahradníková, správca |
|