| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Tatranská sladovňa, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36497622 |
| Adresa dlžníka: | Murgašova 1, 05880 Poprad, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Jamnická (S1423) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 3.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AT TATRY, spol. s r.o. |
| IČO: | 31734006 |
| Adresa: | Petzvalova 37, 05901 Spišská Belá |
| ID oznamu: | 1093176 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/15/2025 S1423 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Lenka Jamnická, Mnoheľova 14, 058 01 Poprad, Slovenská republika –správca dlžníka zapísaný v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod č. S 1423: Tatranská sladovňa, s.r.o., so sídlom Murgašova 1, 058 80 Poprad, IČO: 36 497 622, spisová značka: 2K/15/2025, zvoláva v súlade s ust. § 34 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať dňa 23.06.2026 o 11.00 hod. v zasadacej miestnosti hotela Hotel SATEL*** Poprad, Mnoheľova 825, 058 01 Poprad. Program schôdze: 1. Otvorenie, prezentácia 2. Správa o činnosti správcu a o stave konkurzného konania 3. Voľba veriteľského výboru 4. Rozhodovanie o výmene správcu v zmysle § 36 ZKR 5. Rôzne, záver. Prezentácia veriteľov sa uskutoční o 10:30 hod. Pri prezentácii predložia veritelia doklad totožnosti, právnické osoby výpis z obchodného registra, nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov sa preukážu plnou mocou alebo poverením na zastupovanie a dokladom totožnosti. JUDr. Lenka Jamnická, správca |
|