| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/38/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | STARSTAFF, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47177594 |
| Adresa dlžníka: | 46, 066 01 Brekov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Dátum začatia konania: | 24.12.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 8.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | STARSTAFF, s. r. o. |
| IČO: | 47177594 |
| Adresa: | 46, 066 01 Brekov |
| ID oznamu: | 1093172 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/38/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/38/2024 S2009 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty - peňažná pohľadávka | |