| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36463132 |
| Adresa dlžníka: | Petrovanská 4, 08005 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Mgr. Martina Ľuľová (S2081) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 25.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO: | 36463132 |
| Adresa: | Petrovanská 4, 08005 Prešov |
| ID oznamu: | 1093118 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/2/2026 S2081 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Mgr. Martina Ľuľová, správca konkurznej podstaty dlžníka: Pilsberg investment, s.r.o., so sídlom Petrovanská 4, 080 05 Prešov, IČO: 36 463 132 týmto v súlade s § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov, zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 15.06.2026 (pondelok) o 10:00 hod. v priestoroch sídla kancelárie správcu na 7. poschodí, na adrese Sovietskych hrdinov 200/33, 089 01 Svidník. Program schôdze veriteľov je nasledovný: 1. Otvorenie schôdze a zistenie uznášaniaschopnosti, 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzu, 3. Voľba veriteľského výboru, 4. Rozhodovanie o výmene správcu v zmysle § 36 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov, 5. Rôzne a záver. Prezentácia veriteľov a ich zástupcov sa uskutoční v čase od 09:30 hod. do 10:00 hod. Právo zúčastniť sa schôdze veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. Pri prezentácii sa musia veritelia – fyzické osoby preukázať platným dokladom totožnosti, a ak je veriteľ - fyzická osoba živnostníkom, musí predložiť aj výpis zo živnostenského registra nie starší ako 3 mesiace. Osoby konajúce v mene veriteľov – právnických osôb sa musia preukázať výpisom z obchodného registra nie starším ako 3 mesiace a platným dokladom totožnosti. Každý zástupca veriteľa sa musí preukázať písomným plnomocenstvom alebo poverením oprávňujúcim zastupovať veriteľa a hlasovať za neho na schôdzi veriteľov a platným dokladom totožnosti. Tel. číslo: 0915 566 732 Email: martina.lulova@gmail.com Vo Svidníku dňa 20.04.2026 Mgr. Martina Ľuľová, správca |
|