| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-3K/9/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Igor Najvirt |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 1.6.1956 |
| Adresa dlžníka: | Martina Rázusa 2748/11, 90101 Malacky |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Malich (S1695) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 3.3.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 10.3.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Hobbi s.r.o. |
| IČO: | 35718528 |
| Adresa: | Pasienková 2/H, 82106 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093087 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-3K/9/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-3K/9/2015 S1695 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| V zmysle § 28 ods. 3 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii, správca dlžníka Igor Najvirt, nar. 01.06.1956, bytom M. Rázusa 2748/, 901 01 Malacky, oznamuje, že do zoznamu pohľadávok dlžníka zapísal súhrnnú prihlášku nezabezpečených veriteľov, ktorá bola doručená po základnej prihlasovacej lehote: Prihláška veriteľa: Poradové číslo: 10) Slovenská konsolidačná, a. s. Cintorínska 21, 814 99 Bratislava IČO: 35 776 005 Výška pohľadávky: 2.457,18 eur JUDr. Martin Malich, správca |
|