| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 28K/5/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Mária Ballová REŠTAURÁCIA LAGÚNA |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 41488903 |
| Adresa dlžníka: | Mládežnícka 9/869, 93601 Šahy, SVK |
| Sudca: | JUDr. Monika Kublová |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 20.6.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 14.9.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s. |
| IČO: | 00682420 |
| Adresa: | Štefánikova 27, 81499 Bratislava |
| ID oznamu: | 1093081 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/5/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/5/2023 S2026 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: Mária Ballová REŠTAURÁCIA LAGÚNA, s miestom podnikania Mládežnícka 869/9, 936 01 Šahy, IČO: 41 488 903 (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto v zmysle ust. § 96 ods. 2 v spojení s ustanovením § 98 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších zmien a doplnkov, v znení účinnom do 30. septembra 2025 (ďalej aj ako len „ZKR“) oznamuje zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty. Zároveň správca v zmysle ust. § 96 ods. 2 ZKR, v znení účinnom do 30. septembra 2025, oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate, za účelom vyhotovenia konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty. Správca v zmysle ust. § 96 ods. 3 ZKR, v znení účinnom do 30. septembra 2025, poučuje veriteľský výbor a každého, kto tvrdí že je veriteľom pohľadávky proti podstate o: • možnosti nahliadnutia do zostaveného zoznamu pohľadávok proti podstate u Správcu v lehote do 30 dní odo dňa zverejnenia tohto oznamu, • možnosti následného namietnutia poradia jednotlivých pohľadávok proti podstate. Námietka podaná veriteľom musí byť podaná včas u Správcu , a to v súlade s platnou právnou úpravou a musí byť odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. V Bratislave, dňa 20.04.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS - správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|