| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/36/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Bio Team s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46032649 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 19.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 1.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Bio Team s.r.o. |
| IČO: | 46032649 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1093075 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/36/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/36/2025 S2026 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_ODDELENEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: Bio Team s.r.o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10 Bratislava, IČO: 46 032 649 (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto podľa ustanovenia § 76 ods. 3 zák. č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zverejňuje doplnenie súpisu oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa Slovenská konsolidačná, a.s. : Iná majetková hodnota: Číslo súpisovej zložky: 4. Popis súp. zložky: Zložená zábezpeka v rámci III. kola VPK na predaj motorového vozidla, ktorá prepadla v prospech podstaty v dôsledku neuzatvorenia kúpnej zmluvy. Súpisová hodnota v €: 200,00 Dôvod zápisu do súpisu majetku: § 67 ods. 1 písm. b) ZKR Dátum zápisu do súpisu majetku: 20.04.2026 V Bratislave, dňa 20.04.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS - správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|