| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 29K/16/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ĽUDOTEX, textilné a odevné družstvo, Trenčín v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 00167614 |
| Adresa dlžníka: | Zlatovská cesta 35, 91101 Trenčín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michal Fiala |
| Správca: | Fraňo (S445) |
| IČO správcu: | 37918460 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 18.7.2009 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Danica Birošová - IURIS |
| IČO: | 31873260 |
| Adresa: | Piaristická 46/276, 91101 Trenčín |
| ID oznamu: | 1093065 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 29K/16/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 29K/16/2009 S445 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Zapísanie majetku do všeobecnej podstaty. 1. Správca zapisuje do súpisu všeobecnej podstaty finančný majetok v sume 92942,97 Eur. Uvedená čiastka predstavuje výťažok z dražby za predaj nehnuteľnosti vo vlastníctve úpadcu v exekučnom konaní č. EX 8/2005 v prospech oprávneného VŠZP, a.s. pred vyhlásením konkurzu. 2. Správca zapisuje do súpisu všeobecnej podstaty finančný majetok v sume 33000,- Eur. Uvedená čiastka predstavuje finančné prostriedky, získané na základe súdom schválenej mimosúdnej dohody o urovnaní zo dňa 06.03.2012 uzatvorenej medzi úpadcom a spoločnosťou ITALIAN DESIGN INVESTMENTI, s.r.l., IČO: 03146310366. |
|