| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 29K/16/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ĽUDOTEX, textilné a odevné družstvo, Trenčín v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 00167614 |
| Adresa dlžníka: | Zlatovská cesta 35, 91101 Trenčín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michal Fiala |
| Správca: | Fraňo (S445) |
| IČO správcu: | 37918460 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 18.7.2009 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Danica Birošová - IURIS |
| IČO: | 31873260 |
| Adresa: | Piaristická 46/276, 91101 Trenčín |
| ID oznamu: | 1093062 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 29K/16/2009 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 29K/16/2009 S445 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Vylúčenie majetku z konkurznej podstaty. Majetok zapísaný do súpisu všeobecnej podstaty: Hnuteľná vec/súbor hnuteľných vecí Popis hnuteľnej veci/súbor: Motorové vozidlo nákladné N1, ŠKODA PICKUP, bez TP a EČV, posledné EČV TN 780 BS, r.v. 1993, č. podvozku: TMBDEA200P5028571, nepojazdné; súpisová hodnota majetku: 120,00 Eur Hnuteľná vec/súbor hnuteľných vecí Popis hnuteľnej veci/súbor: Motorové vozidlo nákladné, typ ŠKODA 1203, TAZ 1500, bez TP a EČV, posledné EČV: TN 102-AD, r.v. 1997, nepojazdné; súpisová hodnota majetku: 180,00 Eur správca týmto oznámením vylučuje zo súpisu, nakoľko sa jedná o nepoužiteľný a nepredateľný majetok. |
|