| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/53/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | eKN Slovensko s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 56097441 |
| Adresa dlžníka: | Cintorínska 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Bružeňáková (S1450) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | eKN Slovensko s. r. o. |
| IČO: | 56097441 |
| Adresa: | Cintorínska 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1093039 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/53/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/53/2025 S1450 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| Ing. Anna Bružeňáková, správca konkurznej podstaty úpadcu eKN Slovensko s.r.o., so sídlom Cintorínska 12, 811 08 Bratislava, IČO: 56 097 441, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava I, č. k. 22K/53/2025 v zmysle ust. § 28 ods. 3 Zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení oznamuje, že po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty na prihlasovanie pohľadávok do zoznamu pohľadávok boli zapísané nasledovné pohľadávky : VERITEĽ: Sociálna poisťovňa ústredie, so sídlom Ul. 29. augusta 8-10, 813 63 Bratislava, IČO : 30 807 484 Dátum zápisu: 26.02.2026 Súhrnná prihláška pohľadávok: - pohľadávka vo výške istiny 364,30 € vyplývajúca z plnenia vyplatenej garančnej dávky voči zamestnancovi úpadcu v zmysle zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov, Celková suma prihlásených pohľadávok: 364,30 Eur Ing. Anna Bružeňáková, správca |
|