| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TIMOB Tel s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36513563 |
| Adresa dlžníka: | Budovateľská 29, 09301 Vranov nad Topľou, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | RK Správca, k. s. (S1759) |
| IČO správcu: | 47257041 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | bpv Braun Partners s. r. o., o. z. |
| IČO: | 36862207 |
| Adresa: | Europeum Business Center, Suché mýto 1, 81103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1092958 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 18.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/19/2025 S1759 |
| Druh podania: | Súpis oddelenej podstaty |
| RK Správca, k. s., so sídlom kancelárie: Slánska 20/A, 080 06 Prešov, IČO: 47 257 041, zn. správcu S1759, ako správca úpadcu: TIMOB Tel s.r.o. v konkurze, so sídlom Budovateľská 29, 093 01 Vranov nad Topľou, IČO: 36 513 563 , v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 5K/19/2025, týmto zverejňuje oznámenie o zverejnení súpisu majetku oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa: Slovenská sporiteľňa, a.s., so sídlom Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, IČO: 00 151 653. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |