| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 23K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | EKRY stavebná spoločnosť s.r.o. v likvidácii |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46135456 |
| Adresa dlžníka: | 1195, 94122 Zemné, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Coboriová |
| Správca: | Insolvency Management Group k.s. (S1862) |
| IČO správcu: | 51067820 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 3.4.2026 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | EKRY stavebná spoločnosť s.r.o. v likvidácii |
| IČO: | 46135456 |
| Adresa: | 1195, 94122 Zemné |
| ID oznamu: | 1092947 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/2/2026 S1862 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Nahliadať do správcovského spisu je možné v kancelárii správcu na adrese: Géňa 56, 934 05 Levice v úradných hodinách od 9:00 hod. do 14.00 hod (obedňajšia prestávka 11:30 - 12:30). Žiadosti na zapísanie do poradovníka na nahliadanie do spisu možno podávať písomne na e-mailovú adresu office@imgks.sk, alebo na čísle telefónu 0950 898 854. Insolvency Management Group, k. s., správca JUDr. Lucia Matyšáková, komplementár |
|