| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/11/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Dušan Hudák |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 17.4.1960 |
| Adresa dlžníka: | 386, 04419 Ruskov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Kmeťová (S762) |
| IČO správcu: | 35549483 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 22.8.2017 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Dušan Hudák |
| Dátum narodenia: | 17.4.1960 |
| Adresa: | 386, 04419 Ruskov |
| ID oznamu: | 1092937 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/11/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/11/2017 S762 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| JUDr. Oľga Kmeťová, správca podstaty úpadcu Dušan Hudák, nar. 17.04.1960, trvale bytom Ruskov 386, 044 19 Ruskov, týmto podľa § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom do 30. septembra 2025, oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zo speňaženia všeobecnej podstaty a zároveň oznamuje zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo všeobecnej podstaty pre nezabezpečených veriteľov Poučenie: Dočasný správca a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti všeobecnej podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti všeobecnej podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. JUDr. Oľga Kmeťová, správca podstaty |
|