| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/50/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Peter Valach |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 9.2.1963 |
| Adresa dlžníka: | Malachitová 5739/13, 97664 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Recovery Solutions, k.s. (S1934) |
| IČO správcu: | 52164845 |
| Dátum začatia konania: | 14.7.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 27.10.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Andrea Balážiková PhD. |
| IČO: | 42303427 |
| Adresa: | Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1092933 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/50/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/50/2016 S1934 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Recovery Solutions, k.s., so sídlom správcovskej kancelárie Stráž 223, 960 01 Zvolen, zn. správcu: S1934, správca úpadcu Ing. Peter Valach, nar. 09.02.1963, bytom Malachitová 5739/13, 974 05 Banská Bystrica týmto v zmysle § 34 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje oznámenie o zvolaní schôdze veriteľov, ktorá sa bude konať 05.05.2026 o 11:30 na adrese Stráž 223, 960 01 Zvolen, tretie podlažie veľká zasadacia miestnosť. Program schôdze: 1. Otvorenie schôdze 2. Voľba členov veriteľského výboru 3. Záver Prezentácia veriteľov sa začína o 11:15 hod. Veritelia pri prezentácii predložia doklad totožnosti, podnikatelia aj výpis z obchodného / živnostenského registra, nie starší viac ako tri mesiace. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc, prípadne poverenie na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. Recovery Solutions, k.s., správca |
|