| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 26K/2/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | eng power s. r. o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36194824 |
| Adresa dlžníka: | Pri bitúnku 1887/11, 04001 Košice - mestská časť Juh, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | Radačovský (S832) |
| IČO správcu: | 35553961 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 26.2.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 22.4.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | eng power s. r. o. v konkurze |
| IČO: | 36194824 |
| Adresa: | Pri bitúnku 1887/11, 04001 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1092931 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 26K/2/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 26K/2/2022 S832 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| JUDr. Marek Radačovský, správca so sídlom Žriedlová 3, 040 01 Košice, správca majetku úpadcu eng power s. r. o. v konkurze, so sídlom: Pri bitúnku 1887/11, Košice - mestská časť Juh 040 01, IČO: 36 194 824, konkurzné konanie vedené Mestským súdom Košice pod sp. zn. 26K/2/2022, týmto v súlade s ustanovením § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate veriteľa č. 163 - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zo speňaženia majetku zaradeného do oddelenej podstaty veriteľa č. 163 - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., ktorého súpis bol zverejnený v Obchodnom vestníku č. 83/2023 zo dňa 02.05.2023 (K023744), Obchodnom vestníku č. 35/2025 zo dňa 20.02.2025 (K007325) a registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní dňa 25.03.2026. Správca zároveň oznamuje svoj zámer zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty veriteľa č. 163 - UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. JUDr. Marek Radačovský, správca |
|