| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AUNOIA Pharma s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 55325751 |
| Adresa dlžníka: | 876, 951 74 Žirany, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Coboriová |
| Správca: | JUDr. Marek Majerčík (S2016) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Beáta Hrušková, PhD., LL.M., MBA, advokátka |
| IČO: | 55849032 |
| Adresa: | Štefánikova 30, 94901 Nitra |
| ID oznamu: | 1092888 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/15/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/15/2025 S2016 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Marek Majerčík, správca konkurznej podstaty dlžníka: AUNOIA Pharma s. r. o., so sídlom: 951 74 Žirany 876, IČO: 55 325 751, týmto v súlade s § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov, zvoláva 1. (prvú) schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 16.06.2026 (utorok) o 10:00 hod. v priestoroch budovy VBC Nitra, na adrese Štúrova 22, 949 01 Nitra, a to na prízemí v zasadacej miestnosti. Program schôdze veriteľov je nasledovný: 1. Otvorenie schôdze a zistenie uznášaniaschopnosti, 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzu, 3. Voľba veriteľského výboru, 4. Rozhodovanie v zmysle § 36 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov, 5. Rôzne a záver. Organizačné pokyny a usmernenie k prezentácii účastníkov schôdze veriteľov: 1. Právo zúčastniť sa schôdze veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. 2. Prezentácia veriteľov a ich zástupcov sa uskutoční v čase od 09:30 hod. do 10:00 hod. 3. Pri prezentácii sa musia veritelia – fyzické osoby preukázať platným dokladom totožnosti, a ak je veriteľ - fyzická osoba živnostníkom, musí predložiť aj výpis zo živnostenského registra nie starší ako 3 mesiace. Osoby konajúce v mene veriteľov – právnických osôb sa musia preukázať výpisom z obchodného registra nie starším ako 3 mesiace a platným dokladom totožnosti. Každý zástupca veriteľa sa musí preukázať písomným plnomocenstvom alebo poverením oprávňujúcim zastupovať veriteľa a hlasovať za neho na schôdzi veriteľov a platným dokladom totožnosti. 4. Prezentácia veriteľov bude prebiehať priebežne. V tejto súvislosti je potrebné sa dostaviť na miesto konania schôdze veriteľov v dostatočnom časovom predstihu pred začatím zasadnutie schôdze veriteľov tak, aby prezentácia veriteľov mohla byť ukončená o 10:00 hod. S ohľadom na obmedzené kapacitné možnosti a s cieľom zabezpečiť čo najplynulejší priebeh schôdze veriteľov správca žiada veriteľov a ich zástupcov, aby obmedzili počet fyzických osôb, ktoré sa za veriteľa majú záujem zúčastniť schôdze, a to na jednu osobu. JUDr. Marek Majerčík, správca |
|