| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/49/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LPP Group s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47506148 |
| Adresa dlžníka: | Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Ing. Daniela Bednáriková |
| Správca: | WITTKLEIM Renewals k.s. (S1971) |
| IČO správcu: | 52767159 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.8.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 19.9.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | LPP Group s.r.o. |
| IČO: | 47506148 |
| Adresa: | Ľubochnianska 4, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1092879 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/49/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/49/2024 S1971 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Správca vyhlasuje I. kolo ponukového konania na speňaženie súp. zložky č. 1 (osobné vozidlo) Podmienky účasti na ponukovom konaní správca zverejňuje v Oznámení o vyhlásení ponukového konania, ktoré je možné stiahnuť v prílohe tohto zverejnenia. |
|