| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-8K/55/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Karol Czinege |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 28.5.1949 |
| Adresa dlžníka: | Ul. 8.mája 12045/22A, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice |
| Sudca: | Mgr. Ing. Daniela Bednáriková |
| Správca: | Gallová (S1663) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.12.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 6.1.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Karol Czinege |
| Dátum narodenia: | 28.5.1949 |
| Adresa: | Ul. 8.mája 12045/22A, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice |
| ID oznamu: | 1092877 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-8K/55/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-8K/55/2015 S1663 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| Oznam o zostavení zoznamu pohľadávok proti všeobecnej podstate a zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo speňaženia všeobecnej podstaty JUDr. Nikoleta Zajko, správca so sídlom kancelárie Čsl. armády 1403/85, 90845 Gbely, zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod č. S1663 v konkurze vyhlásenom na majetok úpadcu: Ing. Karol Czinege, nar. 28.05.1949, trvale bytom Ul. 8. mája 12045/22A, 821 06 Bratislava, štátny občan SR, v konkurze vedenom Mestským súdom Bratislava III, pod spisovou značkou 8K/55/2015, v zmysle ust. § 96 a § 98 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“) týmto oznamuje, že zostavil zoznam pohľadávok proti všeobecnej podstate, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zo speňaženia všeobecnej podstaty. Zároveň týmto správca oznamuje zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku zo speňaženia všeobecnej podstaty. Zástupca veriteľov, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. Námietkou poradia pohľadávky proti podstate sa rozumie aj námietka, že pohľadávka proti podstate nie je zaradená do zoznamu alebo že nemá byť zaradená do zoznamu alebo že má byť zaradená do zoznamu v inom rozsahu, ako rozsahu určenom správcom. Termín na nahliadnutie do zoznamu pohľadávok proti podstate možno dohodnúť mailom na: office@dedakak.com alebo telefonicky na č. 0915 550 003. V Gbeloch dňa 17.4.2026 JUDr. Nikoleta Zajko, správca |
|