| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/5/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | FC ecom, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51750155 |
| Adresa dlžníka: | Ľudovíta Stárka 2864, 911 05 Trenčín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.4.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 16.4.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | FC ecom, s.r.o. |
| IČO: | 51750155 |
| Adresa: | Ľudovíta Stárka 2864, 911 05 Trenčín |
| ID oznamu: | 1092865 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/5/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/5/2026 S2082 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| Origon Recovery Solutions, k.s., správca zapísaný v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S 2082, správca konkurznej podstaty úpadcu: FC ecom, s.r.o., so sídlom Ľudovíta Stárka 2864/0, 911 05 Trenčín, Slovensko, IČO: 51 750 155, týmto v súlade s § 32 ods. 7 písm. b) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len ZKR) oznamuje veriteľom úpadcu, že preddavok na trovy konania o určenie popretej pohľadávky je možné skladať na nasledovný účet s číslom v tvare IBAN: SK42 1100 0000 00294714 1921, ktorý je vedený v Tatra banka, a.s. V zmysle ust. § 32 ods. 19 ZKR: Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú 2 % (slovom dve percentá) zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 EUR a najviac 10 000 EUR. Variabilným symbolom je číslo popretej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní. Origon Recovery Solutions, k.s. |
|