| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 43K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SEZ Krompachy a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36177644 |
| Adresa dlžníka: | Hornádska 1, 05342 Krompachy, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 18.6.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 25.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SEZ Krompachy a.s. |
| IČO: | 36177644 |
| Adresa: | Hornádska 1, 05342 Krompachy |
| ID oznamu: | 1092852 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 43K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 43K/5/2025 S2009 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Oznam o zvolaní schôdze veriteľov UBC 2020, k.s., S 2009, IČO: 53 151 135, so sídlom IČO: 53 151 135, so sídlom Tamaškovičova 2742/17, 917 01 Trnava, správca konkurznej podstaty úpadcu SEZ Krompachy a.s., so sídlom na ulici Hornádska 1, Krompachy 053 42, Slovenská republika, IČO: 36 177 644 týmto zvoláva druhú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 06.05.2026 (streda) o 11:00 hod, s miestom konania: sídlo úpadcu SEZ Krompachy, a.s., Hornádska 1, Krompachy 053 42, Zasadacia miestnosť na 1. poschodí v administratívnej budove, č. dverí: 25. Prezentácia veriteľov sa uskutoční v čase od 10:30 do 11:00 hod. v mieste konania schôdze. Program schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Voľba členov veriteľského výboru 3. Záver Poučenie: Právo zúčastniť sa na schôdzi veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. Predseda schôdze môže povoliť účasť na schôdzi veriteľov aj úpadcovi, štatutárnemu orgánu alebo členovi štatutárneho orgánu úpadcu alebo zákonnému zástupcovi úpadcu. Schôdza veriteľov je uznášaniaschopná, ak je prítomný aspoň jeden veriteľ oprávnený na schôdzi veriteľov hlasovať (§ 35 ods. 2 a 3 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov). Veritelia sa pri prezentácii musia preukázať dokladom totožnosti, právnické osoby aj výpisom zo zákonom určeného registra. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc, príp. poverenie na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. V Banskej Bystrici, dňa 17.04.2026 UBC 2020, k.s. správca úpadcu |
|