| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VITAZOL s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53165012 |
| Adresa dlžníka: | ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | Šumichrastová (S548) |
| IČO správcu: | 36142328 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 26.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Danucem Slovensko a.s. |
| IČO: | 00214973 |
| Adresa: | , 90638 Rohožník |
| ID oznamu: | 1092842 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/10/2025 S548 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Oznam o tom, kedy je možné nahliadnuť do spisu č. k. 9K/10/2025: Okresný súd Žilina v právnej veci začatého konkurzného konania voči dlžníkovi: VITAZOL, s. r. o. , so sídlom ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 53 165 012 na podklade návrhu navrhovateľa – veriteľa: Danucem Slovensko, a. s., so sídlom: 906 38 Rohožník, IČO: 00 214 973, zastúpeného LD Legal, s. r. o., so sídlom Trnavská cesta 41, 831 04 Bratislava – mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 255 692 vyhlásil dňa 25.03.2026, s poukazom na publikovanie v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní /ďalej len „REPLIK“/, konkurz na majetok úpadcu: VITAZOL, s. r. o. , so sídlom ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 53 165 012 /ďalej len „Úpadca“/ a za správcu ustanovil JUDr. Tatianu Šumichrastovú, so sídlom kancelárie Jesenského 29, 036 01 Martin, IČO: 36 142 328, zn. správcu: S548. JUDr. Tatiana Šumichrastová so sídlom Jesenského 29, 036 01 Martin, správca úpadcu: VITAZOL, s. r. o. , so sídlom ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 53 165 012 oznamuje, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese: Jesenského 29, 036 01 Martin, počas úradných hodín v dňoch: pondelok až piatok v čase od 08,00 hod. - 14,00 hod. Žiadosti o zapísanie do poradovníka žiadateľov o nahliadnutie do spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese alebo prostredníctvom e mailu: tsumichrastova@gmail.com. V Martine dňa 07.04.2026 JUDr. Tatiana Šumichrastová, správca |
|