| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 20K/4/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | L.C.K., spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36244147 |
| Adresa dlžníka: | Jilemnického 233/21, 92901 Dunajská Streda, SVK |
| Sudca: | JUDr. Veronika Židek |
| Správca: | Katona (S1772) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 25.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | L.C.K., spol. s r.o. |
| IČO: | 36244147 |
| Adresa: | Jilemnického 233/21, 92901 Dunajská Streda |
| ID oznamu: | 1092833 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 20K/4/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 17.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 20K/4/2025 S1772 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Oznámenie, kde možno nahliadať do spisu JUDr. Marieta Katona správca úpadcu: L.C.K., spol. s r. o., so sídlom Jilemnického 233/21, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 36 244 147, zapísaného v Obchodnom registry Okresného súdu Trnava v Oddiel: Sro, vložka číslo: 12850/T, týmto oznamuje, že účastníci konania môžu do správcovského spisu dlžníka vedeného pod sp. zn. 20K/4/2025 nahliadať v kancelárii správcu na adrese Kúpeľná 33, 929 01 Dunajská Streda, a to každý pracovný deň v úradných hodinách od 08:00 hod. do 12:00 hod. a od 13:00 hod. do 15:00 hod., vždy len po predchádzajúcom dohovore. Kanceláriu správcu je možné kontaktovať na tel. č. +421 903 237 230 alebo prostredníctvom e-mailu na pravnicka.katona@gmail.com. JUDr. Marieta Katona - SKP |
|